OUKITEL випустила самий захищений смартфон
18 Травня , 2017
Faraday Future нагадала про себе новим відео з кросовером FF 91
19 Травня , 2017

Розроблено Smartsuit Pro — недорогий костюм захоплення рухів для інді-студій

Обладнання для захоплення рухів коштує десятки тисяч доларів, тому мати хоча б парочку таких високоякісних комплектів може собі дозволити лише дуже багата відеоігрова або кіностудія. Хочете костюми і весь обвіс в оренду? Чудово, записуйтесь в чергу і готуйте грошики — так було завжди, але зараз, здається, з’явилась більш доступна альтернатива, розроблена датським стартапом Rokoko. Розробники стверджують, що костюм захоплення рухів Smartsuit Pro справляється із завданням нітрохи не гірше дорогих голлівудських гаджетів, але коштує при цьому в десятки разів дешевше.

Щільно облягаючий тіло Smartsuit Pro оснащений дев’ятнадцятьма гіроскопічними сенсорами, грамотно розподіленими по всіх ключових місцях одягу — це дозволяє костюму чітко передавати рухи голови, рук, ніг і якісно фіксувати повороти тіла. Вся інформація, передана розробленим датчанами одягом, надходить на локальний хаб або за допомогою Wi-Fi надходить прямо на комп’ютер, завдяки чому після запису всіх рухів можна відразу ж приступити до редагування, експортувати результат в Unity або Blender.

Батарей костюму вистачає приблизно на шість годин, а якщо вони розрядилися, їх можна замінити прямо «на ходу». Так само легко Smartsuit Pro одягається і знімається, при цьому одяг підходить для людей практично будь-якої комплекції. Все відмінно «дихає» і не сковує рухів, що особливо важливо при тривалих зйомках, але розробники не рекомендують носити під костюмом звичайний одяг — так буде прохолодніше, і руху в цьому випадку передаються точніше.

До появи Smartsuit у продажу ще далеко — почати розсилати замовлення розробники планують не раніше 2018 року, тому напевно, ще буде багато доробок в функціонуванні костюму. Ціна питання — 2500 доларів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: