Криптомайнери можуть нагріти атмосферу на 2 градуси до 2033 року
1 Листопада , 2018
З пластикових пляшок створили багатофункціональний аерогель
5 Листопада , 2018

Rocket Lab запустить шість супутників вже в листопаді

У середині листопада компанія Rocket Lab спробує відправити шість невеликих супутників на орбіту Землі. Здавалося б, нічого незвичайного в цьому немає. Але розміри ракети-носія змусять вас здивуватися: вона лише 17 метрів у висоту і 1,2 метра в діаметрі. Якщо все піде як заплановано, американська компанія буде запускати мінімум по одній своїй ракеті Electron кожен місяць в 2019 році.

Rocket Lab, створена в 2006 році, завершила успішний випробувальний політ в січні і вже в цьому місяці, як очікується, стане першою в новому поколінні компаній, які називають свою діяльність «індустрією малих запусків».

Вікно запуску відкриється 11 листопада. Не маючи права на помилку, ракета злетить з першого в світі приватного орбітального місця запуску у Махії, Нова Зеландія.

Як і Rocket Lab, десятки компаній-початківців розробляють ракети, адаптовані для відправки невеликих, мікро – або наносателлітов, які важать від кількох кілограмів до кількох сотень кіло, в космос.

Творіння Rocket Lab має фюзеляж з чорного вуглецевого композиту з білим написом Electron збоку. Її двигун збирається з використанням 3D-принтера в Каліфорнії, що здешевлює вартість виробництва. Запуск з Нової Зеландії також має свої переваги у порівнянні з традиційними місцями у Флориді або Каліфорнії: тут не так багато літаків у повітрі.

«Якщо повітряного трафіку немає, можна запускатися частіше, ніж в будь-якому іншому місці на планеті», говорить представник компанії.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: