Сонячний зонд «Паркер» передав дані з корони Сонця
17 Грудня , 2018
Honda готується представити безпілотний квадроцикл
17 Грудня , 2018

Rocket Lab запустила 13 малих супутників для NASA

Компанія Rocket Lab провела черговий ракетний запуск в цьому році — на цей раз запустила ракету «Електрон», що несла 13 малих супутників для місії NASA.

Це вже третій орбітальний запуск для Rocket Lab в 2018 році. Ракета-носій «Електрон» була запущена з новозеландського космодрому компанії, несучи на борту 13 малих супутників, призначених для місії NASA ELaNa-19 (Educational Launch of Nanosatellites), передає Engadget.

Кубсати, запущені для NASA, будуть використовуватися для різних робіт. Наприклад, один з них буде вимірювати рівні радіації в радіаційному поясі Ван Аллена, щоб допомогти краще зрозуміти її можливий вплив на космічні апарати. Інший малий супутник має протестувати ефективність компактних 3D-друкованих роботизованих рук. В цілому всі 13 супутників, як повідомляється, важать близько 78 кілограмів.

Нещодавно, в листопаді цього року, Rocket Lab запустила свою першу комерційну місію під назвою it’s Business Time — з космодрому компанії в Новій Зеландії була запущена ракета «Електрон» з шістьма малими супутниками. Раніше ж, до початку 2018 року, Rocket Lab здійснила перший успішний тестовий запуск ракети «Електрон» (тоді ракета вперше досягла орбіти).

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: