Піонер віртуальної реальності Палмер Лакі залишає компанію Facebook
4 Квітня , 2017
Вченим вперше вдалося продемонструвати явище хіральної надпровідності експериментальним шляхом
4 Квітня , 2017

Роботи Starship будуть доставляти піцу Domino у містах Європи

Повітряні безпілотники частіше миготять в заголовках новин, але наземні роботи також можуть стати важливою частиною нашого майбутнього автономної доставки. Принаймні, на це ставить компанія Domino, яка буде використовувати ровери розробки старапа Starship Technologies для доставки піци в ряді європейських міст.

Електричні шестиколісні роботи Starship Technologies призначені для доставки товарів місцевим споживачам, що живуть в радіусі двох миль (3,2 км) від магазинів. Апарати мають максимальну швидкість 16 км/год, але, як правило, переміщаються на більш зручній для пішохода швидкості близько 6 км/год.

Заказчик принимает товар у роботизированного курьера

У грудні минулого року Starship доставив перше онлайн-замовлення їжі, використовуючи один із своїх безпілотних рознощиків, і тепер Domino хоче взяти участь у проекті. Днями дві компанії оголосили про партнерство і початок роботизованих поставок піци клієнтам Domino в Німеччині та Нідерландах.

На перших етапах проекту, при доставці, роботи-кур’єри будуть супроводжуватись людиною для відпрацювання процесу і запобігання можливих нештатних ситуацій. Для цього Domino задіяла спеціальний підрозділ з робототехніки (domino’s Robotic Unit, DRU), який зараз тестує доставку піци за допомогою дронів в Новій Зеландії.

автономный разносчик пиццы - робот для беспилотной доставки товаров

«Роботизовані пристрої будуть доповнювати існуючі методи доставки, в перелік яких входять автомобілі, скутери та електровелосипеди, забезпечуючи нашим клієнтам можливість одержувати найгарячішу, саму свіжу піцу, доставляються безпосередньо їм, де б вони не знаходились, – зазначив Дон Мейдж, генеральний директор групи Domino. – З нашими планами зростання протягом наступних п’яти-десяти років, у нас просто не вистачить водіїв, якщо ми не розширимо наш парк за рахунок безпілотних транспортних засобів».

Джерело: Starship Technologies

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: