Безпілотники будуть виступати в ролі аварійних або додаткових “вишок” стільникового зв’язку
22 Березня , 2017
У Норвегії планується будівництво першого в світі судноплавного тунелю
22 Березня , 2017

Rimac представила нову версію Concept One потужністю 1224 л. с.

 

Хорватська компанія Rimac показала в рамках Женевського автосалону нову версію свого гіперкара Concept_One. Оновлений електромобіль став більш потужним і швидким. Крім того, компанія анонсувала підписання декількох договорів про продаж своєї продукції у США, Європі і на Близькому Сході.

электрический спорткар Римак

Новий Concept_One отримав модернізовані двигуни, які поліпшили його динаміку і збільшили і без того значну потужність. Крім того, електрокар оснастили новою батареєю на 90 кВт/год, що дозволяє проїхати 350 кілометрів без підзарядки. Оновлені трансмісія машини і електроніка.

хорватский электромобиль

Потужність електромоторів (їх чотири) збільшилась на 100 кВт до 900 кВт або 1224 л. с. Це дозволить суперкару розганятися до 100 км/год за 2,5 секунди, до 200 км/год за 6, і до 300 км/год за 14 секунд. Максимальна швидкість електромобіля – 355 км/год. Для контролю кожен мотор оснащений датчиком, що передає інформацію в систему управління 100 разів в секунду.

 

электромобили на выставке в Женеве

Хоча кілька автомобілів і надіслані покупцям, поки Concept_One в основному використовується на виставках і презентаціях. Компанія-виробник активно займається налагодженням зв’язків з постачальниками і дистриб’юторами. У поточному році планується виготовити і продати 8 автомобілів.

электрический суперкар Rimac Concept

Rimac Automobili існує з 2007 року і носить ім’я свого засновника Мате Рімаца. Спочатку він займався вдосконаленням бензинових автомобілів, але потім компанія перейшла на виробництво повністю електричних машин. Rimac також розробляє і виробляє різноманітні комплектуючі.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: