NASA продемонструвала робота, натхненного орігамі
27 Березня , 2017
У Шотландії придумали принципово новий спосіб введення тексту
27 Березня , 2017

Ren – перший китайський електричний суперкар з турбінним генератором

У рамках Женевського автосалону (Geneva Motor Show) 2017 року китайська компанія під назвою Techrules представила увазі громадськості електричний суперкар Ren, який забезпечується енергією генератора з турбінним приводом. У цьому автомобілі використана інноваційна технологія Turbine-Recharging Electric Vehicle (TREV), турбінний генератор якої здатний працювати на швидкості 96 тисяч обертів за хвилину.
Суперкар Ren #2
Однією з опцій сучасних електричних автомобілів, таких як BMW i3 і Chevy Volt, є так званий екстендер (extender), невеликий двигун внутрішнього згоряння, з’єднаний з електрогенератором, енергія якого витрачається для підзарядки акумуляторних батарей під час руху. Екстендер автомобіля Ren виконує дещо іншу роль, його генератори, що обертаються двома газотурбінними двигунами, забезпечують основну частину енергії, необхідну автомобілю під час руху. Турбінні двигуни більш чисті з екологічної точки зору, вони відповідають стандарту Euro-6 для дизельних двигунів. В додаток до цього такий підхід дозволяє використовувати акумуляторні батареї меншої ємності та ваги, що знижує кількість енергії, яка витрачається під час руху.
Суперкар Ren буде випускатись в декількох варіантах, базовий варіант буде оснащуватись літій-марганцево-оксидною акумуляторною батареєю ємністю 25 кВт*год, здатною витримати 100 тисяч циклів зарядки-розрядки. Приводити в рух автомобіль будуть шість електродвигунів, два – спереду і чотири – ззаду. Всі ці двигуни забезпечують сумарну потужність в 1303 кінських сил, а бака дизельного палива, ємністю 80 літрів вистачить на подолання відстані в 1170 кілометрів.
Суперкар Ren #3
Сумарної потужності двигунів, які можуть підключатись по мірі необхідності, для економії енергії, достатньо для того, щоб розігнати автомобіль Ren з нуля до 100 кілометрів на годину всього за 2.5 секунди. А максимальна швидкість, яку здатний розвивати цей суперкар складає 320 кілометрів на годину. Вага базової моделі автомобіля становить 1700 кілограмів, це було досягнуто за рахунок використання в конструкції кузова великої кількості вуглецевого волокна і легкого високоміцного алюмінієвого сплаву в конструкції шасі.
Інші варіанти автомобіля Ren будуть оснащуватись акумуляторними батареями, місткістю 32 і 14 кВт*год, і турбінами, потужністю 80 і 30 кВт відповідно.
Суперкар Ren #4
Ще однією особливістю автомобіля Ren є незвичайна компоновка його кабіни. Місце водія розташовується по центру кабіни, а з двох боків і трохи позаду розташовуються два пасажирські сидіння. Вся основна інформація про автомобіль подається водієві через дисплей центральної панелі, а три додаткових екрани виводять зображення з камер заднього виду, вторинну інформацію та інформацію від інформаційно-розважальної системи автомобіля.
В даний час компанія Techrules ще не озвучила ні точних термінів початку серійного виробництва автомобілів Ren, ні їх орієнтовної вартості. Відомо лише те, що ці автомобілі з’являться у продажу через декілька років, термін, який не можна назвати точним. Також, компанія Techrules повідомила, що до моменту початку виробництва, з великим відсотком ймовірності, суперкари Ren можуть оснащуватись турбінами наступного покоління, які будуть мати менші розміри за такої ж потужності, і зможуть використовувати всі види рідкого палива, плюс зріджений природний газ і водень.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: