JAXA і Toyota розробляють концепт місяцеходу з запасом ходу 10 000 км
13 Березня , 2019
Нова м’яка роборука може піднімати вагу, що перевищує власну в 100 разів
14 Березня , 2019

Приватна американсько-українська ракета пройшла успішні вогневі випробування в США

Приватна космічна компанія Firefly Aerospace провела черговий вогневий тест двигуна маршового ступеня майбутньої ракети-носія Alpha. 60-секундне випробування проводилося в горизонтальному положенні і було визнано успішним, про це повідомляє видання liga.net

Тест-політ “Альфи” з трьома такими двигунами на першому ступені попередньо планується на грудень з майданчика бази ВПС США Ванденберг у Каліфорнії, проте, як це часто буває в космонавтиці, дати можуть змістити.

У 2017 році Firefly Aerospace викупив український бізнесмен Макс Поляков. Офіси компанії розташовані в американському Остіні і українському Дніпрі. Основне виробництво вузлів ракети зосереджено в штаті Техас, однак частково обладнання розробляється і в Україні.

Alpha – киснево-гасова ракета з двигунами без турбонасоса і частково композитним корпусом. Створюється для виведення до 1 тонни вантажу на низьку навколоземну орбіту і до 600 кг – на сонячно-синхронну. За словами розробників, вартіст запуску буде в районі $ 15 млн.

Firefly Aerospace також збираються розробити і важку ракету – Beta, яку можуть скласти з декількох модернізованих ракет Alpha. Аналогічний метод застосовує, наприклад, SpaceX зі своєю Falcon Heavy, складеною з трьох Falcon 9. “Бету” проектують для доставки на ННО до 4 тонн вантажу, і до 3 тонн – на ССО.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: