У Китаї за ніч замінили всі рейки на вокзалі
23 Січня , 2019
Amazon почала польові випробування своїх роботів доставки Scout
24 Січня , 2019

Пристрій MRegen підвищує силу людських м’язів за допомогою магнітних полів

Найвідоміший і природний спосіб наростити м’язову масу – активно займатися спортом. Проте останнім часом стали з’являтись досить нетривіальні технології і пристрої, які допомагають людям досягати цієї мети з меншими зусиллями.

Пристрій під назвою MRegen розробила команда фахівців Національного університету Сінгапуру під керівництвом професора Альфредо Франко-Обрегона.

За його словами, «пристрій забезпечує однорідне електромагнітне поле навколо м’язів з величиною і тривалістю імпульсу, які відтворюють ті ж регенеративні, енергетичні і метаболічні реакції, що і при фізичноій активності».

Іншими словами, за допомогою магнітного поля вдається обдурити м’язи, змушуючи їх «думати», що їх активно використовують.

Нова технологія вже двічі була випробувана на людях в період з 2015 по 2017 роки. Перший раз 10 здорових учасників експерименту під час 10-хвилинному сеансу піддавалися впливу MRegen на одній нозі один раз на тиждень протягом п’яти тижнів поспіль. Після закінчення дослідів було встановлено, що м’язова сила цих ніг піддослідних зросла в середньому на 30-40 %.

У другому дослідженні взяли участь 10 пацієнтів, що перенесли операцію на передній колінної зв’язці. Вони отримали хорошу реабілітаційну терапію за допомогою MRegen, яка зуміла повністю відновити м’язи до колишнього доопераційного рівня.

Цікаво, що в обох випадках м’язи ноги, які не отримувала вплив MRegen, також збільшилися в розмірах. Такий ефект спостерігався раніше при силових тренуваннях і отримав назву “контралатеральний ефект”.

Досліди показали, що пристрій може використовуватися не лише для тренування, але і для неінвазивної регенерації м’язів після травм і захворювань опорно-рухової системи.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: