Штучний інтелект від Google DeepMind вчиться долати перешкоди
13 Липня , 2017
Безпілотна електровантажівка T-Pod представлена у вигляді робочого прототипу
13 Липня , 2017

Пристрій Sonnet перетворює смартфон в рацію, працюючи без мережі

Наші смартфони не працюють, коли вони не потрапляють в зону покриття мережі, мережа перевантажена або недоступна (наприклад, під час стихійних лих). На відміну від них, рації працюють завжди і скрізь, але мають ряд недоліків – вони великі, важкі, і передають звук досить низької якості. Новий гаджет Sonnet дає звичайним смартфонам всі переваги постійного бездротового зв’язку, характерного для рацій.

Sonnet створює власну мобільну мережу, яка дозволяє смартфону працювати навіть поза зоною покриття провайдерів і без доступу до інтернету. З його допомогою можна надсилати миттєві повідомлення, голосові записи, картинки, файли, GPS-координати і багато іншого. Його можливості стануть в нагоді не тільки в довгому поході, далеко від цивілізації, але і при поїздках за кордон або на великих заходах, під час яких стільниковий зв’язок зазвичай повністю паралізований.

Соннет

Sonnet використовують малопотужні і далекобійні радіочастоти, що дозволяє йому не залежати від стільникових мереж і провайдерів. Гаджет з’єднується по бездротовому протоколу зі смартфоном, який потім може передавати дані на відстань до п’яти кілометрів на інші смартфони, пов’язані з Сонет. Ця відстань збільшується до 15 кілометрів, якщо між модулями немає великих перешкод.

Sonnet використовує технологію mesh-мережі, що дозволяє йому передавати дані через інших користувачів, які перебувають поблизу. Це розширює зону дії гаджету до теоретичної межі 80 кілометрів.

До інших корисних функцій Sonnet можна віднести: набір географічних офлайн-карт в додатку гаджета, аварійний маячок і батарею ємністю 4000 мА, яка дозволяє заряджати смартфон свого власника.

Гаджет важить всього 160 грамів, має захист по класу IP66, і буде доступний вже у листопаді цього року за ціною 90 доларів за пару.

Соннет

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: