Ray-bot – м’який плаваючий робот, прототипом якого є морська манта
15 Квітня , 2017
Як обдурити алгоритм штучного інтелекту і чим це загрожує
16 Квітня , 2017

Представлений концепт міської вежі для зарядки електрокарів Charging Tower

Якщо у цієї архітектурної компанії все вийде, автозаправки майбутнього будуть виглядати зовсім по-іншому.

Charging Tower (заряджаюча вежа) – це концепція, створена компанією Ennead Lab для архітектурних проектів нових районів в Шанхаї. Автори ідеї показали своє бачення того, на що перетворяться сучасні АЗС з повсюдним впровадженням електричних транспортних засобів. Ennead називає свій концепт «дорожнім маяком для електромобілів».

Своїми багаторівневими ярусами, на яких будуть заряджатись електромобілі, футуристична вежа більше нагадує паркувальну структуру, ніж сучасні електрозаправки. Поповнення запасу батарей електрокарів займає набагато більше часу, ніж наповнення бензобака, але Ennead сподівається перетворити це на перевагу. Споруда має відносно невелику площу, що дозволяє їй вписатись в щільні міські райони. Разом з тим, у водіїв з’являється більше часу, в який вони можуть займатись своїми справами.

скоростная зарядка электромобилей в городах будущего

Charging Tower також може обслуговувати водіїв, які не мають у своєму розпорядженні вільного часу. Вона включає в себе опції як для стандартної, так і швидкісної зарядки. Подібно «суперчарджерам» Tesla, потужні станції розташовані на нижньому рівні і мають більшу пропускну здатність. Повільніші електрозаправки розташовані на верхніх рівнях будівлі.

многоуровневая зарядная станция

Згідно із задумом дизайнерів, двошвидкісна система «зарядної вежі» дозволить задовольняти потреби як подорожуючих на довгі дистанції, так і локальних користувачів. Місцеві водії можуть дозволити собі чекати довше, вирішуючи свої щоденні робочі питання, перекушуючи в кафе або здійснюючи покупки. Транзитним електромобілям можливості «суперчарджерів» знадобляться більше – вони будуть зупинятись лише на час, який необхідно для самого процесу зарядки.

Чи стануть такі вежі поширеним рішенням – поки невідомо, але вже зараз очевидно, що масовий перехід на електрокари зробить істотний вплив на міську інфраструктуру.

Джерело: digitaltrends.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: