IBM досліджує мідний магнетизм для розробки модулів пам’яті нового типу
24 Листопада , 2018
Компанія Space Tango планує побудувати на орбіті автономну фабрику
24 Листопада , 2018

Представлені перші в світі стандарти для дронів

Перші глобальні стандарти для дронів були представлені цього тижня. Вони призначені для того, щоб літальні апарати були безпечними, а оператори могли нести відповідальність. Розробкою стандартів займалася Міжнародна організація стандартизації (IOS). Начерки стандартів для операцій з дронами, з якими можуть ознайомитися всі бажаючі, будуть доступні до 21 січня 2019 року. У тому ж році стандарти будуть прийняті повсюдно.

Про що йдеться в документі?

В принципі, зі стандартами важко не погодитися. Ці стандарти вимагають «зон без польотів» для забезпечення достатньої відстані від аеропортів або інших чутливих місць. У документі пропонують технології геозахисту для припинення польотів в обмежених зонах. Також повідомляється, що мають бути дотримані правила польотів, навчання і технічного обслуговування. Існують правила, які дозволяють операторам дотримуватися конфіденційності і захисту даних. Також говориться, що безвідмовний засіб втручання людини є обов’язковими для всіх польотів безпілотних літальних апаратів, а безпілотні оператори притягуються до відповідальності.

Навіщо це потрібно? Угода з послідовним набором галузевих правил дозволить заохочувати більше організацій до прийняття безпілотних технологій, завдяки більш глибоким гарантіям безпеки та відмовостійкості. В даний час половина інцидентів з повітряним рухом включає участь безпілотних дронів. Стандарти необхідні для покращення багатьох існуючих галузей.

Даний набір стандартів буде першим з чотирьох, що торкаються безпілотних дронів. Наступні три набори стандартів будуть заглиблюватися в технічні специфікації, якість виготовлення і керування трафіком.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: