Представлений ШІ, який самостійно вчить роботів ходити
3 Січня , 2019
Новий додаток Huawei допоможе незрячим людям чути емоції співрозмовника
4 Січня , 2019

Повнорозмірний екзоскелет Guardian допоможе будівельникам і не тільки

Вже в недалекому майбутньому робітники на будівельних майданчиках зможуть без допомоги спеціальної техніки переміщати вантажі вагою в десятки та сотні кілограмів. Правда, для цього їм потрібні будуть екзоскелети. І деякі з них вже створені.

Відомий розробник і виробник робототехніки компанія Sarcos Robotics (США) почала прийом попередніх замовлень на перший у світі промисловий екзоскелет з автономним живленням Guardian XO Max, поставки якого почнуться вже на початку 2020 року.

Одна з головних переваг Guardian – його енергетична автономність. Він може працювати від акумулятора без підзарядки до 8 годин, після чого розряджені батареї легко замінюються новими.

Як стверджують розробники, XO Max здатний забезпечити зусилля 20:1, тобто, вага 45 кг користувачем буде сприйматися, як 2,2 кг. На додаток, практично відсутня затримка між дією людини і «реакцією» на неї екзоскелету.

“Є багато неправильних уявлень щодо комерційної готовності та життєздатності промислових екзоскелетів, які здатні істотно підвищити людську силу та витривалість, включаючи кількість енергії, необхідної для експлуатації цих машин”, – сказав Бен Вольф, голова та генеральний директор Sarcos Robotics . «Завдяки нашим інноваціям в оптимізації використання енергії, Sarcos зміг зробити те, що ні одна інша робототехнічна компанія в світі не змогла зробити з екзоскелетами або роботами-гуманоїдами, – щоб робот, розмірами з людину, виконував значну роботу протягом восьми годин на одному заряді ”.

На додаток до просування готових продуктів, Sarcos продовжує стимулювати інновації в індустрії робототехніки. Компанія, у співпраці з Virginia Tech University, нещодавно оголосила грант на 3 ​​мільйони доларів від Національного наукового фонду для проведення фундаментальних досліджень контролю та інтерфейсів людина-машина для екзоскелетів з метою підвищення продуктивності та зниження ризику травм. Крім того, Інститут досліджень хребта Державного університету штату Огайо, очолюваний доктором Вільямом Маррасом, в даний час проводить оцінку повноцінної екзоскелетної технології Sarcos.

Минулого року Sarcos також сформувала свою технічну консультативну раду (X-TAG), яка складається з керівників провідних компаній у різних галузях промисловості, таких як промислове виробництво, автомобільна промисловість, авіація та космічна промисловість, будівництво, нафта та газ, логістика та комунальні послуги. Компанія X-TAG працює над визначенням ключових вимог до продуктивності та безпеки, необхідних для того, щоб Guardian XO Max відповідав потребам клієнтів Sarcos.

“Ми вже бачили значну ранню зацікавленість у попередніх замовленнях у багатьох галузях, і ми тісно співпрацюємо з членами X-TAG, щоб гарантувати, що Guardian XO Max задовольняє потреби в продуктивності, зберігаючи необхідний рівень безпеки для працівників, – додав Вольф.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: