Медичний апарат самодіагностики WellPoint зможе підмінити медсестер
16 Березня , 2017
Технології машинного навчання Google навчилися розпізнавати об’єкти відео
16 Березня , 2017

Pirelli підключила шини до хмари

Тепер і шини онлайн.

На Женевському автосалоні компанія Pirelli представила дві нові розробки, однією з яких, стала технологія підключення шин до хмарного сховища даних. З її допомогою, власники автомобілів зможуть отримувати інформацію про стан покришок через смартфон.

Технологія носить назву Pirelli Connesso і буде доступна для шин лінійок P Zero і Winter Sottozero. Її суть полягає в інтегрованому датчику, який визначає тиск і температуру, вертикальне статичне навантаження, а також підраховує кількість пройдених кілометрів покришки і ступінь зносу.

Всю цю інформацію датчик відправляє в сховище Pirelli Cloud, звідки, після обробки, вона надходить в смартфон власника автомобіля через спеціальний додаток.

На думку розробників, система буде корисна власникам спорткарів (наприклад, для спостереження за температурою гуми в реальному часі), а також, водіям звичайних автомобілів або для служб каршерінгу, так як дозволить механікам дистанційно дізнаватися про проблеми з покришками і своєчасно виїжджати для ремонту.

Система Pirelli Connesso поможет контролировать состояние покрышек

За допомогою інтегрованого датчика можна буде прогнозувати термін служби шин, причому у випадку сильного зносу, мобільний додаток Pirelli допоможе знайти найближчий магазин і попередньо замовити необхідні покришки. Ці сенсори важать всього кілька грамів і ніяк не впливають на експлуатаційні характеристики шин.

Система Connesso почне роботу в США влітку 2017 року, згодом вона з’явиться в Європі.

Іншою новинкою Pirelli в Женеві стали «кольорові» шини в стилі коліс Формули-1. Це нанесені на боковини кольорові смуги та логотипи компанії. На виставці були представлені варіанти з жовтими, червоними, сірими і білими смугами, однак у дійсності вони можуть бути практично будь-якого кольору.

Pirelli подключила шины к облаку

Для того, щоб кольори тривалий час зберігали яскравість і не стиралися, в компанії застосували «формульну» технологію з нанесенням матеріалу, який служить захисним бар’єром під час експлуатації.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: