Чверть росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі
4 Квітня , 2017
Роботи Starship будуть доставляти піцу Domino у містах Європи
4 Квітня , 2017

Піонер віртуальної реальності Палмер Лакі залишає компанію Facebook

Невдачі продовжують переслідувати творців гарнітури віртуальної реальності Oculus Rift. Здавалося б, зовсім нещодавно закінчився судовий процес, підсумком якого став 500-мільйонний штраф, накладений на Facebook за порушення авторських прав та крадіжку технологій компанії Zenimax. Тепер же компанію Oculus покидає її засновник Палмер Лакі.

Три роки тому компанія Facebook придбала Oculus за 2 мільярди доларів. Це відкривало перед творцями гарнітури Oculus Rift величезні можливості в плані розвитку і популяризації технології віртуальної реальності. Але у них постійно щось йшло не за планом. Першим серйозним ударом став судовий позов від Zenimax, юристи якої стверджували, що відомий програміст Джон Кармак, влаштувавшись в Oculus, прихопив з колишнього місця роботи цінні дані про VR-технології. Позов суд задовольнив лише частково і зобов’язав Facebook виплатити компенсацію в розмірі 500 мільйонів доларів.

На цьому пригоди Oculus та її ключових співробітників не закінчились. У минулому році Палмера Лакі викрили у спонсоруванні компанії Nimble America, яка створювала карикатури і меми про кандидата в президенти США Хілларі Клінтон. Лакі перевів на рахунок компанії пожертвування в розмірі 10 000 доларів, чим викликав гнів супротивників Дональда Трампа і різке засудження своїх дій в пресі. В Інтернеті його почали активно труїти і ображати. З тих пір про Палмера Лакі нічого не було чутно. Він перестав з’являтись на людях і вести свої акаунти в соціальних мережах. І ось, тепер ми бачимо, що історія ця закінчилася для засновника Oculus сумно – йому доводиться покинути свій пост.

«Нам буде дуже не вистачати Палмера. Спадщина його вже давно вийшло за рамки Oculus. Його винахідницький дух допоміг початися революції в галузі віртуальної реальності і знову звернув увагу індустрії на цю технологію. Ми вдячні за все, що він зробив для компанії Oculus і бажаємо йому успіхів у всіх починаннях», — свідчить офіційна заява Facebook.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: