Туристичний космоліт Virgin Galactic здійснив ще один випробувальний політ
12 Травня , 2017
Автопілот NuTonomy зустрінеться з поганими водіями
12 Травня , 2017

Перший у світі біорозкладаний електромобіль створений в Нідерландах

Студенти Ейндховенського технологічного університету розробили перший в світі біорозкладаний електромобіль. Про проект, створений за підтримки компанії TomTom, розповіла Нідерландська телерадіомовна корпорація (NOS), повідомляє Motor.

Автомобіль отримав назву «Lina». В його конструкції використовується волокно льону, яке при накладанні один на одного під різними кутами дає структуру, що не поступається по міцності карбону або алюмінію.

В рух машину приводить електродвигун, але характеристики силової установки не повідомляються. Розробники лише уточнили, що новинка пройшла перші ходові випробування, але не пересувалась швидше велосипеду.

Зараз творці чекають можливості отримати дозвіл на випробування «Ліни» на дорогах загального користування. Для цього 8 травня електромобіль має оглянути і перевірити Національна адміністрація організації дорожнього руху (RDW).

Розробники «лляного» електрокару вважають, що зробили самий екологічний автомобіль у світі. За їх словами, на виробництво деталей з карбону і алюмінію витрачається в шість разів більше енергії, ніж для таких же сталевих елементів. А виготовлення деталей з льону досить просте.

При цьому в Ейндховенському університеті не розраховують, що автовиробники візьмуть на озброєння їх ідею, але сподіваються, що вони хоча б поекспериментують над створенням окремих деталей, наприклад, капоту або частин інтер’єру.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: