Південмаш вперше виготовив ступінь ракети-носія без залучання інших підприємств
27 Травня , 2019
Енергетичні міні-мережі, або як відмовитися від послуг монополіста
17 Липня , 2019

Перша серійна модель літаючого автомобіля Liberty Pioneer Edition від PAL-V

Модель Liberty Pioneer Edition зможе переміщатися як повітрям, так і землею, розвиваючи швидкість до 180 км/год. Розробку адаптували до умов великого міста — заправитися можна на звичайній АЗС, а для паркування підійде будь-який гараж.

Liberty Pioneer не потребує додаткової інфраструктури. Для паркування підійде звичайний гараж, а заправитися можна на будь-якій бензоколонці. В якості палива розробники радять використовувати 95-й і 98-й бензин, а також E10. Якщо заправити повний бак, то запасу ходу вистачить на 1314 км шляху або 400 км польоту.

 

Liberty Pioneer не потрібен вертолітний майданчик і злітна смуга. Апарат піднімається в повітря з будь-якої ділянки — будь то газон або залитий бетоном майданчик  довжиною 200 м.

Однак облітати на автомобілі пробки не вийде — він призначений для переміщень за межею міста. В PAL-V стверджують, що ґіроплан відповідає всім вимогам американських і європейських регуляторів.

PAL-V представила первую серийную модель летающего автомобиля Liberty Pioneer Edition

У разі, якщо якийсь компонент вийде з ладу, апарат зможе здійснити посадку на швидкості 29 км/год. Для аварійної посадки достатньо знайти ділянку розміром не менше 30 м.
Освоїти керування апаратом можна лише за 40 годин — саме стільки часу займає навчання на пілота ґіроплану. Як пояснює Inverse, для керування  Liberty Pioneer потрібна ліцензія.

На утримання літаючого автомобіля піде менше грошей, ніж на експлуатацію гелікоптера. Однак дешевим апарат точно не назвеш. Серійна модель, випущена обмеженим тиражем в 90 примірників, обійдеться в $600 тис. Інші моделі будуть коштувати дешевше, запевняють представники PAL-V.

«Pioneer Edition розрахований на групу з 90 людей, які готові вершити історію разом з нами. Вони стануть першими свідками транспортної революції», — обіцяє голова PAL-V Роберт Дінгеманс.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: