Вуглецеві нанотрубки можна перетворювати на алмази за допомогою лазера
26 Січня , 2019
Новий термоакустичний кондиціонер THEAC працює без електрики
28 Січня , 2019

Перша комерційна лінія високошвидкісної системи Hyperloop відкриється в 2022 році

Перша пасажирська лінія високошвидкісної системи Hyperloop від компанії Hyperloop Transportation Technologies (HTT) відкриється у 2022 році, заявив в інтерв’ю телеканалу CNBC глава компанії Дірк Альборн. Днями компанія запросила журналістів на недавно відкритий випробувальний полігон, де ще раз провела демонстрацію повнорозмірної капсули HTT, яку привезли для фінальних випробувань. В недалекій перспективі капсулу планується використовувати для перевезення пасажирів всередині спеціальних закритих вакуумних магістралей зі швидкістю понад 1000 кілометрів на годину.

Нагадаємо, що каліфорнійська компанія Hyperloop Transportation Technologies була заснована близько 5 років тому, після того як американський бізнесмен, власник Tesla і SpaceX Ілон Маск представив концепцію високошвидкісної транспортної системи у 2012 році. Другим найбільшим гравцем, що розвивається в сфері Hyperloop є компанія Hyperloop One – дочірнє підприємство Virgin.

З самого початку особливу увагу до технології закритих високошвидкісних систем проявили Об’єднані Арабські Емірати. У столиці ОАЕ Абу-Дабі до 2020 року HTT планує побудувати 10-кілометрову комерційну гілку з можливістю її розширення до Дубая, а потім і до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда, що приблизно в одній тисячі кілометрів.

Вперше повнорозмірний варіант пасажирської капсули компанія HTT показала в минулому році в Іспанії на спеціально присвяченому заході. Днями HTT привезла капсулу Quintero One в Тулузу, де пройде фінальний етап її випробувань. У компанії відзначають, що «тестування вже почалося», проте ніяких подробиць поки не розкривається.

Пасажирська капсула HTT Quintero One важить 5 тонн і може пересуватися зі швидкістю до 1 200 км/год. Довжина капсули становить 34 м, за один рейс вона зможе перевозити до 40 пасажирів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: