Ілон Маск пропонує дешево прокласти 50-кілометровий тунель під австралійської горою
19 Січня , 2019
АТ «МОТОР СІЧ» продовжує сертифікаційні роботи по гелікоптерам МСБ-2 та МСБ-8
20 Січня , 2019

Перевезення капсули Crew Dragon, витягнутої з води, потрапило на відео

Якщо ви повертаєтеся з космосу на високій швидкості, з ряду причин зазвичай безпечніше спускатися над водою, ніж над землею. І капсула Space Dragon виробництва SpaceX не стане винятком. Ось як вона буде виглядати, повертаючись на сушу на пошуковому кораблі GO Searcher. Привітайте героя. Це не перший раз, коли ми спостерігаємо GO Searcher в дії; судно отримало свою частку популярності в минулому році, коли в морі проводились випробування посадки гелікоптера.

Як бачите, GO Searcher — це не просто гігантська рукавичка, яка ловить падаючі обтічники; судно має не лише знайти велику і важку капсулу на поверхні води, але розмістити її і пасажирів на борту (і, можливо, надати їм термінову медичну допомогу). Так що це скоріше мобільна штаб-квартира, ніж службове судно.

Спостерігачі дока порту Канаверал у Флориді (недалеко від знаменитого мису) помітили судно, що поверталось, мабуть, з випробувань у морі. Разом з судном побачили капсулу Crew Dragon. Найімовірніше, практикувалося діставання капсули з води з подальшим м’яким вивантаженням її на палубу.

Повернення в порт після практики — ось на що це схоже. Проте залежно від відстані і місії можливо також, що ми побачимо, як астронавтів, космонавтів та інших космічних мандрівників будуть скоріше повертати за допомогою гелікоптера. Посадочний майданчик на даху буде працювати в інтересах будь-якого потерпілого (хоча на борту також є і госпіталь), однак судно пересувається набагато повільніше гелікоптера, особливо в погану погоду.

У будь-якому випадку, можна розраховувати, що такі кораблі будуть все частіше і частіше потрапляти на знімки. Попереду у SpaceX безліч випробувальних польотів Crew Dragon, за якими підуть і “бойові”.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: