Дешеві теплові насоси від Dandelion забезпечать будинки доступною геотермальною енергією
21 Липня , 2017
Японський дрон допоможе астронавтам МКС проводити експерименти
21 Липня , 2017

Парки розваг за мотивами Star Wars відкриють свої двері в 2019 році

Ми вже розповідали про те, що компанія Disney планує відкрити парк розваг за мотивами франшизи «Зоряні війни». Парк цей буде відрізнятись від всіх інших тим, що його відвідувачі зможуть взяти участь у своєрідній рольової грі, в ході якої їм можна буде приєднатись до однієї з фракцій — повстанців або «Першого ордену», і виконувати різні завдання. На минулій виставці D23 Expo були оприлюднені нові цікаві факти про майбутнє парку.

На території парку, окрім великого переліку різних атракціонів, буде працювати тематичний готель, відвідувачі якого зможуть ще краще перейнятись атмосферою франшизи Star Wars. Всі без винятку співробітники готелю будуть працювати в костюмах добре знайомих персонажів саги. Кожен гість готелю з порогу буде отримувати свою унікальну «історію», яку йому належить прожити на території закладу. Буквально кожна хвилина всіх відвідувачів буде насичена пригодами і різними завданнями.

Зсередини готель буде нагадувати велетенську космічну станцію, вікна якої виходять у відкритий космос. Саме її потрібно досліджувати відвідувачам. По суті, ми маємо щось до болю схоже на парк розваг з фільму і телесеріалу «Світ Дикого Заходу» (Westworld). І це, чорт забирай, просто чудово! Парк розваг за мотивами «Зоряних воєн» буде відкрито в двох примірниках. Перший — у каліфорнійському Діснейленді, а другий – в Disney World у Флориді (р. Орландо). Однак тематичний готель буде лише в одному з них, тому, що знаходиться в місті Орландо. Парки отримали назву Galaxy’s Edge і відкриють свої двері для перших відвідувачів вже в 2019 році.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: