У Китаї створили доступний аналог електрокросовера Tesla Model X
22 Квітня , 2017
Штучний інтелект буде небезпечний тільки при дурному використанні
22 Квітня , 2017

Парк за мотивами Star Wars буде схожий на інтерактивну рольову гру

Компанія Disney активно працює над створенням відразу двох нових розважальних парків, один з яких присвячений всесвіту «Аватар» Джеймса Кемерона, а другий – франшизі Star Wars, створеної Джорджем Лукасом. На вихідних у місті Орландо пройшла конференція Star Wars Celebration, в рамках якої шанувальникам розповіли про плани з приводу нових фільмів, мультфільмів, відеоігор, а також про поточний стан робіт над парком розваг за мотивами «Зоряних воєн».

На подив багатьох присутніх фанатів і журналістів, виявилося, що парк розваг запропонує відвідувачам абсолютно новий спосіб занурення в улюблену франшизу. Та ні, зараз мова йде не тільки про якісь американських гірки чи політ на «Тисячолітньму соколі» за допомогою VR-гарнітури. Якщо вірити представникам Disney, в парку будуть зони, в яких відвідувачі зможуть шляхом прийняття рішень впливати на подальший розвиток подій.

В якості прикладу творці парку атракціонів привели, момент, коли відвідувач повинен буде прийняти сторону опору або іншу сторону. Зробивши вибір, ви зможете пройти серію наступних атракціонів у своїй новій ролі. При цьому, можна буде виконувати прохання обох протиборчих сторін. У будь-який момент на вас можуть почати полювати космічні мисливці за головами. Всі прийняті відвідувачами рішення безпосередньо відбиваються на їх репутації, яка діє в межах парку. І це, як вважають творці атракціонів, дозволить людям максимально зануритись в атмосферу свого улюбленого кіновсесвіту.

Залишається безліч питань, головне з яких — як саме планується втілити все це в реальність? Як перетворити класичні атракціони в якусь подобу реалістичної рольової гри? Що ж, у нас немає відповідей, тому доведеться чекати того самого дня, коли парк відкриє свої двері для перших відвідувачів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: