Kia створить свій водневий автомобіль у найближчі кілька років
17 Лютого , 2017
Шлункова кислота стала джерелом енергії для медичної електроніки
17 Лютого , 2017

Opel планує випускати виключно електромобілі до 2030 року

CEO Opel Карл-Томас Нойман (Karl-Thomas Neumann) розробив план щодо відмови від випуску моделей з двигунами внутрішнього згоряння і повного переходу на виробництво електромобілів, пише німецьке видання Manager Magazine.

Ініціатива глави компанії повинна була обговорюватися радою директорів у травні 2017 року. Однак General Motors, якому належить Opel, зараз веде переговори про продаж німецького бренду іншому автовиробникові – французьким PSA Group (Peugeot-Citroën). Як поставляться до підготовленого плану нові власники – поки не відомо.

Так чи інакше стратегія Ноймана припускає, що Opel відмовиться від інвестицій в розробку нового покоління автомобілів з ДВЗ. Замість цього компанія зосередиться на створенні виключно електрокарів, взявши за основу архітектуру хетчбека Chevrolet Bolt EV, який в Європі продається як Opel Ampera-e.

Автомобілі «Опель» створюються на основі моделей GM, але виробляються в Європі. Але з Ampera-e справи йдуть трохи інакше, оскільки це не просто ребрендинговая версія Chevy Bolt – її збірка повністю здійснюється на заводі Orion в штаті Мічиган.

У разі погодження плану, мова піде про фактичний поділ компанії на два: старий і новий Opel — останній і займеться виробництвом електромобілів. При цьому старий підрозділ незабаром перестане існувати: на думку глави Opel до 2030 року в модельній лінійці німецької марки залишаться виключно «зелені» машини.

Нагадаємо, Opel Ampera E отримав 200-сильний електродвигун, 60-кіловатну батарею і рекордний для свого класу запас ходу до 500 км (по циклу NEDC). Перші електромобілі цієї моделі почнуть поставлятися в Норвегію навесні цього року за ціною близько 33 тис. євро.

Джерело: evmode.ru

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: