Створено перший у своєму роді температурний датчик, який практично не потребує енергії для роботи
29 Липня , 2017
Facebook створює альтернативу смартфону?
30 Липня , 2017

One EV: електромобіль на сонячній енергії, здатний проїхати 800 кілометрів

Здавалося б, створення електромобіля, що використовує для руху енергію, одержувану від сонячних батарей, — дуже логічний крок у розвитку цієї галузі автомобілебудування. Це дійсно так, ось тільки розробка цього засобу пересування, пов’язана з масою технічних обмежень. Але, цілком ймовірно, що все ж втілити ідею в життя вдасться нідерландській компанії Lightyear. Їх авто One EV буде мати можливість заряджатись від енергії Сонця прямо на ходу.

Як стверджують розробники, випробування електричного автомобіля One EV повинні завершитись в 2018 році, а вихід на ринок запланований вже на 2019 рік. Крім того, власники таких автомобілів, які проживають в країнах з великою кількістю сонячних днів, зможуть місяцями їздити, ні разу не підключивши авто до зовнішньої зарядної станції. Ємність акумуляторної батареї One EV становить 130 кіловат на годину, чого достатньо для подолання відстані в 644 кілометри без врахування підживлення від сонячної енергії. Завдяки можливості заряджатись в дорозі, автомобіль здатний проїхати до 800 кілометрів без зупинки. Поки ще немає інформації про тип акумуляторних батарей, які будуть використовуватись в One EV. Але, швидше за все, вони будуть чимось схожими з батареями, використовуваними в моделях Tesla.

Сам автомобіль являє собою повнопривідний седан, а сонячні батареї планується розмістити на даху і багажнику авто. До речі, зробити попереднє замовлення на автомобіль One EV можна вже зараз на сайті компанії Lightyear. Вартість даного засобу пересування становить 119 тисяч євро для Європи, або 137 тисяч доларів США. Доставка прямо до вас додому. Правда, лише в 2019 році.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: