Компанія Avegant показала прототип AR-окулярів
20 Березня , 2017
Google і levi’s випустять «розумну» джинсову куртку
20 Березня , 2017

Oculus запустив у Facebook прямі трансляції ігор у віртуальній реальності

Ні дня без інновацій.

Компанія Oculus, що належить Facebook оновила платформу віртуальної реальності Gear VR, додавши прямі трансляції ігор в соцмережу і голосовий пошук. Про це повідомляється в блозі компанії.

При виборі функції «Livestream to Facebook» пряма трансляція буде автоматично публікуватися на сторінці користувача в соцмережі. Глядачі зможуть залишати коментарі «реакції».

У даний момент VR-стрімінг доступний користувачам гарнітури Samsung Gear VR поза США.

Також компанія додала перегляд 360-градусних відео в розділ Oculus Rooms, призначений для багатокористувальницьких сесій у віртуальній реальності, запустила функцію Oculus Events для пошуку інших користувачів та їх сесій і впровадила голосовий пошук для Gear VR.

Нагадаємо, 9 березня Facebook також запустила додаток для перегляду 360-градусних відео в Gear VR. Нові функції покликані розширити доступ до VR та більш наочно показати, що з себе представляє досвід віртуальної реальності.

Акцент зроблений виключно на медіаконтент. Як пише Facebook, користувачам доступно більше 25 млн 360-градусних фото і більше одного мільйона 360-градусних відео.

Додаток включає чотири закладки:

  • Цікаві або популярні матеріали з усієї соцмережі;
  • Ролики й фото зі сторінок друзів і груп, на які підписаний користувач;
  • Збережений контент;
  • Власна стрічка з завантаженими відео і фото.

Oculus запустил прямые трансляции игр в виртуальной реальности в Facebook

Перебуваючи в шоломі віртуальної реальності, користувач зможе поставити «лайк» або іншу реакцію до матеріалу, а також поділитись контентом.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: