Гнучкі автономні робозмії нададуть допомогу в пошуково-рятувальних роботах
23 Жовтня , 2017
Роборуку навчили “відчувати” форму об’єкта
23 Жовтня , 2017

Об’єднані Арабські Емірати призначили першого в світі «міністра штучного інтелекту»

З кожним днем зростає потенціал і значення штучного інтелекту. Так у Німеччині вперше в світі Комісією міністерства транспорту та цифрової інфраструктури розроблений звіт етичних правил для… автономних автомобілів. Аналогічні процеси спостерігаються в США і в інших розвинених країнах. Однак на даний момент пальма першості належить ОАЕ, де засновано посаду міністра штучного інтелекту.

На цю посаду затверджений 27-річний Омар Бін Султан Аль-Олама – один з шести новопризначених міністрів, троє з яких – жінки. За словами віце-президента ОАЕ, прем’єр-міністра Шейха Мохаммеда Бін Рашида Аль-Мактума, дане рішення являє собою новий етап у розвитку навичок, науки і технологій майбутнього.

Держава вже багато років інвестує величезні кошти в сучасні технології. Вже найближчим часом у столиці Еміратів – Дубаї з’являться роботи-поліцейські, а до 2030 року на дорогах країни і в небі — тисячі автономних наземних і літаючих автомобілів.

Призначення нового міністра Шейх Мохаммед прокоментував наступними словами: «Ми хочемо, щоб ОАЕ були в числі світових лідерів в галузі штучного інтелекту».

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: