В Україні можуть відновти роботу ще трьох регіональних аеропортів
18 Грудня , 2018
Невідомий хакер зумів встановити Linux на бортовий комп’ютер Tesla Model 3
19 Грудня , 2018

NVIDIA представила новий чіп штучного інтелекту для роботів

Один з провідних світових розробників графічних прискорювачів і процесорів, американська компанія NVIDIA представила модуль штучного інтелекту Jetson AGX Xavier, призначений для керування роботами.

Модуль гранично компактний і економічний — він уміщається на долоні і споживає лише 10 ватт енергії. У ньому задіяно не менше шести процесорів — традиційний восьмиядерний чіп ARM, чіп GPU на базі Volta, два чіпа глибокого навчання NVDLA і виділені відеокомпоненти , що дозволяє йому виконувати багато функцій ШІ, завдяки швидкодії в 30 трлн. операцій на секунду. Чіп поставляється партіями по 1000 модулів за ціною 1099 доларів за штуку.

Унікальним виробом NVIDIA вже зацікавилися вельми солідні клієнти — китайський торговий гігант JD.com японська Yamaha і компанія Nanopore (США), що працює в сфері секвенування ДНК.

Поки що немає абсолютної впевненості в комерційній перспективі модуля Jetson AGX Xavier, як основної ланки штучного інтелекту роботів, проте компанія NVIDIA має намір зайняти міцні позиції на цьому ринку.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: