Hankook представила нові футуристичні шини Hexonic і Aeroflex
5 Грудня , 2018
Пентагон має намір використовувати синтетичні форми життя для ведення розвідки
6 Грудня , 2018

NVIDIA навчила ШІ обробляти ігрову графіку

Компанія NVIDIA протягом довгого часу залишається справжнім «двигуном прогресу» в розробці графічних рішень. Її відеокарти залишаються досі одними з найкращих рішень на ринку. Але до нескінченності «нарощувати гігабайти відеопам’яті» не вийде і індустрії необхідні свіжі ідеї. І саме це готова дати світові NVIDIA зі своєю новою технологією, завдяки якій за обробку 3D-графіки може здійснювати не графічний процесор, а просунута система штучного інтелекту.

Як повідомляє прес-служба компанії, NVIDIA створила ШІ-алгоритм, який створює віртуальні об’єкти на основі реальних відеороликів, але на відміну від більшості схожих рішень він працює не з окремими кадрами, а з усім відеопотоком відразу. За словами компанії:

«ШІ дозволить розробникам і художникам створювати нові інтерактивні тривимірні віртуальні світи для автомобільної, ігрової індустрії і для проектів у віртуальній реальності, просто навчаючись на відео з реального світу. Це знизить вартість і час розробки. Нейронні мережі, а зокрема генеративні моделі, змінять спосіб створення графіки.»

Для демонстрації технології дослідницька група розробила просту гоночну гру на движку Unreal Engine 4, яка дозволяє гравцям переміщатися по інтерактивному середовищу, що генерується штучним інтелектом. Нейромережа оперує високорівневими описами сцен, наприклад картами сегментації, які описують характеристику об’єктів, а також те, де вони знаходяться. На підставі цього ШІ «розуміє», що містить певна частина зображення автомобіль або будинок, а також їх межі та властивості. Потім мережа наповнює сцену деталями, які дізналася з вихідних даних і ряду реальних відеороликів.

Для навчання ШІ розробники використовували графічні процесори NVIDIA Tesla V100 з алгоритмом глибокого навчання cuDNN, а також кілька тисяч відео міських пейзажів для навчання системи. Крім генерації віртуальних світів, ШІ може також створювати і анімувати 3D-моделі людей.

«Здатність змоделювати і відтворювати динаміку нашого світу у віртуальному просторі має важливе значення. Крім суто наукових досліджень, навчання ШІ процесу генерації безперервного візуального ряду має широкий спектр застосування у робототехніці, комп’ютерній графіці і так далі.»

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: