Програмні боти створили власну мову
24 Березня , 2017
Вчені вважають, що підвищення точності вимірювання часу може призвести до появи деформацій простору
24 Березня , 2017

NVIDIA і Paccar зайнялись розробкою безпілотної вантажівки

Днями стало відомо про те, що NVIDIA підписала угоду з Bosch про співпрацю, в рамках якї дві компанії будуть займатись розробкою і впровадженням технологій автоматичного керування, що базуються на штучному інтелекті. Практично відразу в NVIDIA оголосили про партнерство з Paccar, відомим американським виробником вантажівок. Разом вони планують розробити безпілотний вантажний автомобіль.

Платформа Drive PX 2, створена фахівцями NVIDIA, вже використовується в автомобілях Tesla, тепер же настав час вантажівок. У даний момент Paccar випускає три моделі: Kenworth, Peterbilt та DAF. Яку з них планують оснастити системою автономного керування в першу чергу, поки не повідомляється, але в блозі компанії повідомили, що перший прототип вантажівки з використанням технологій NVIDIA вже створений і скоро буде готовий до випробувань. Ймовірно, в майбутньому на вантажівки Paccar будуть ставити бортовий комп’ютер зі штучним інтелектом, який планує розробити NVIDIA разом з Bosch.

Стрімко зростаючий ринок технологій автономного керування привертає увагу різних виробників електроніки і розробників. Серед них Waymo, Qualcomm і багато інших. Intel, найбільший в світі виробник чіпів, теж не залишився в стороні і на днях придбав ізраїльську компанію Mobileye, що займається створенням власного автопілота.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: