Вчені створили екологічну заміну пластику
15 Квітня , 2019
Новий стелс-бомбардувальник ВПС США B-21 відправиться в перший політ в 2021 році
15 Квітня , 2019

Новий повітряний фільтр Genius миттєво знищує 99,9% вірусів

Повітряний фільтр нового типу Genius, розроблений командою вчених з Мічиганського університету, працює швидше і краще, ніж будь-який аналог. Він буквально за долі секунди знищує всі бактерії і віруси, що знаходяться в оточуючому повітрі.

Основний «вражаючий елемент» фільтра – низькотемпературна плазма, яка була відкрита більше 100 років тому. За своєю природою її можна порівняти з полум’ям без тепла, створеним за допомогою електромагнітного реактора.

При пропусканні чистого кисню через таку систему в ній виникає ефект, подібний статичній електриці. Плазма – це, фактично, іонізовані (заряджені) частинки повітря, що утворюються навколо кожної іскри. Genius представляє собою трубу, заповнену всередині скляними кульками, що захоплюють ці крихітні розряди.

Як показали дослідження, під впливом плазми руйнуються стінки клітинної оболонки бактерій, що рівнозначно їх загибелі. Для знищення 97 % кишкової палички виявилося достатньо 10 – секундного плазмового імпульсу. Ще більшу ефективність Genius показав проти вірусів. Установка знищує 99,9 % тестових вірусів за чверть секунди.

У нової технології великі перспективи в будь-якій сфері, де потрібна чистота і стерильність — особливо в медицині.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: