Повнорозмірний екзоскелет Guardian допоможе будівельникам і не тільки
4 Січня , 2019
Китай став першою країною, яка здійснила успішну посадку космічного апарату на зворотному боці Місяця
4 Січня , 2019

Новий додаток Huawei допоможе незрячим людям чути емоції співрозмовника

Для багатьох людей, які люблять поговорити по душам, телефонна розмова програє бесіді через відеочат. Тому що в останньому можна бачити емоції співрозмовника, його реакцію не лише на суть сказаних слів, але і на поведінку в цілому. На жаль, це недоступно сліпим користувачам — тому в Huawei розробили додаток Facing Emotions, який допоможе таким людям розпізнати емоції співрозмовника.

Додаток створено під патронатом Польської асоціації сліпих та адаптовано для смартфона Huawei Mate 20 Pro. Тут використаний штучний інтелект для сканера осіб, який одразу розпізнає міміку людини і може вичислити її психоемоційний стан. Працює простіше, ніж звучить: камери смартфона сканують співрозмовника, визначають губи, ніс, очі і брови, а потім розраховують відхилення в їх формі від норми і положення відносно одне одного. Цього достатньо, щоб за шаблоном виявити поточний настрій людини.

Наразі додаток розпізнає сім ключових видів емоцій і переходи між ними. Для озвучення станів застосовуються короткі звукові маркери, розроблені сліпим композитором Томашем Білецькі. Всі учасники тестів відзначили, що різницю між емоціями прочитати нескладно, навіть якщо сигнал подається не через звук, а через тактильний датчик на руці. Цей додаток повністю автономний і не вимагає підключення до Інтернету для роботи.

Цікаво, що Huawei не єдина компанія, яка досягла успіхів у цій сфері. Нещодавно стало відомо, що корпорація Samsung разом з німецьким Інститутом Фраунгофера розробили схожий апаратно-програмний інструмент, який служить для зчитування емоцій людей.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: