Штучний інтелект буде небезпечний тільки при дурному використанні
22 Квітня , 2017
Tarzan – робот, який вміє пересуватись, подібно одноіменному герою
22 Квітня , 2017

Новий рекорд вироблення відновлюваної енергії поставлений в Німеччині

У березні Німеччина виробила 19,5 ТВт*год «зеленої» енергії, що склало понад 41% усієї виробленої в країні електрики. Такого результату за всю історію енергетики країни ще не було.

Минулого місяця поновлювані джерела енергії виробили трохи більше 41% всієї електроенергії Німеччині, при цьому вироблення ядерної енергії знизилася до мінімальної позначки з 1970-х років — навіть незважаючи на те, що з 2015 року жодна атомна станція не була відключена, повідомляє Хайтек з посиланням на Cleantechnica.

У березні Німеччина також поставила рекорд добової генерації енергії вітру: 18 березня вироблення вітряної енергії досягло 38,5 ГВт, що на 0,5 ГВт більше, ніж попередній рекорд, встановлений 22 лютого. Всього ж за місяць, разом з сонячними потужностями, вітряні електростанції виробили близько 12,5 ТВт*год електроенергії.

Вироблення енергії біомасою також було високим — 4,5 ТВт*год, але побити попередній рекорд, встановлений в грудні 2014 р. — 4,8 ТВт*год, так і не вдалося. Об’єм всієї виробленої в березні гідроенергії, також, зріс на 50% в порівнянні з попереднім місяцем.

До 2050 року в цілях виконання Паризької кліматичної угоди Німеччина планує повністю перейти на відновлювані джерела енергії та скоротити викиди вуглекислого газу не менше, ніж на 95%. А до 2020 року велика частина країн, членів ЄС, має намір повністю відмовитись від інвестицій у вугільну промисловість.

Свій рекорд виробітку, але в сфері сонячної енергетики, нещодавно встановила Індія. У лютому цього року індійські сонячні електростанції виробили 1,355 ТВт*год сонячної енергії, що на 80% більше, ніж у цьому ж місяці минулого року.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: