Американські військові випробували бойовий лазер на гвинтокрилі
29 Червня , 2017
Racer – проект “крилатого” гвинтокрила від компанії Airbus
29 Червня , 2017

Новий рекорд глибоководної передачі даних встановлено в Китаї

Китайські вчені повідомили про те, що їм вперше вдалося безперервно отримувати дані з підводного дослідного буя протягом 190 днів. Інформація передавалась на супутники, а потім надходила в центр обробки даних у реальному часі і без перебоїв.

Океанологи з Інституту океанології державної академії наук Китаю розмістили невелику плавучу базу в Тихому океані ще наприкінці минулого року. До спорудження був підключений глибоководний буй, який допомагає їм збирати важливі дані. Спочатку інформація, отримана буєм, відправлялась на станцію, а потім йшла на супутник, а вже звідти збиралась і оброблялась дослідниками.

Цей метод дозволяє їм одержувати важливі відомості, які можуть знадобитись для вивчення океану та клімату. Крім того, буй транслював заміри тиску морської води, швидкість і напрям течії, а ще регулярно звітував про власний стан.

Вчені з Інституту океанології відзначили, що зібрані ними дані дозволять краще прогнозувати зміни погоди і допоможуть якісно підвищити рівень досліджень, пов’язаних з підводним світом і кліматом.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: