Почались випробування першого в світі безпілотного вантажного потяга
6 Жовтня , 2017
«Укроборонпром» показав новітній українсько-польський танк на MSPO-2017
6 Жовтня , 2017

Новий електромобіль Mitsubishi

На автосалоні в Токіо дебютує e-Evolution – концептуальний електромобіль, який має створити уявлення про те, як буде виглядати підключений автомобіль майбутнього від Mitsubishi.

Це буде чисто електричний кросовер з трьома двигунами, об’єднаними для роботи в розумній системі з повним приводом. Два двигуна на задній вісі з векторним керуванням крутного моменту, що забезпечуються системою під назвою Dual Motor Active Yaw Control, і ще один на передній вісі для кращого зчеплення на слизьких покриттях.

Також «Мітсубісі» повідомляє, що новий електромобіль отримає багатофункціональний бортовий асистент на базі штучного інтелекту. Ідея системи проста: вона призначена для спрощення взаємодії з автомобілем за рахунок високотехнологічного ПЗ для розпізнавання голосових команд. ШІ зможе розрізняти водія і пасажирів за їх голосами і активувати такі речі, як кондиціювання повітря, увімкнення фар, склоочисників і т. п.

Беспилотный электрокроссовер Mitsubishi e-Evolution

Також кросовер буде обладнаний безпілотним функціоналом. Ряд сенсорів забезпечують бортовий комп’ютер інформацією про дорожню ситуацію, а також про стиль водіння водія. Адаптація автопілоту до стилю водіння будь-якого автомобіліста забезпечить оптимальні параметри процесу. В результаті, досягається максимально безпечний і комфортний режим поїздки.

Судячи з нових тизерів, кросовер отримає агресивний дизайн з загостреною передньою частиною і світлодіодну оптику. Камери заднього виду будуть заміщати дзеркала, а двері позбудуться звичних ручок. Електричний прототип позиціонується, як можливий наступник Mitsubishi Lancer Evolution, але про комерційні моделі і вихід в серію електрокару поки нічого не повідомляється.

Mitsubishi описує електроконцепт як флагманський автомобіль, який займе верхні позиції в продуктовій лінійці, якщо, звичайно ж, стане на конвеєр. Детальні характеристики нового електричного кросовера поки не повідомляються.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: