Сервіс Lyft запустить таксі з автопілотом в Сан-Франциско
10 Вересня , 2017
У Лос-Анджелесі асфальт фарбують у білий колір, щоб врятувати місто від перегріву
10 Вересня , 2017

Новий електрокар BMW отримає запас ходу 700 км і займе модельну позицію між i3 і i8

Концерн BMW AG додасть до родини свого суббренду «i» новий електричний седан. Таким чином компанія намагається прискорити план переходу на автомобілі з живленням від батарей.

Накритий покривалом чотиридверний електромобіль був показаний громадськості під час презентації BMW у своїй дизайнерській штаб-квартирі в Мюнхені. Автовиробник заявив, що машина надійде в продаж до 2021 року і займе позицію між міським автомобілем i3 і гібридним спорткаром i8. Точне ім’я новинки BMW назвати відмовилась.

В цілому, до 2025 року BMW планує випустити щонайменше 12 повністю електричних автомобілів, включаючи варіанти таких моделей як кросовер X3 SUV, а також безпілотний iNext. За словами компанії, сучасні технології сприяють відродженню лінійки «i», яка не поповнювалась новими авто з 2014 року.

Більш того, BMW пророкує, що батареї наступного покоління дозволять збільшити далекобійність електромобілів до 700 кілометрів і, цілком можливо, що одна з майбутніх моделей отримає такі характеристики.

BMW, яка в минулому році поступилась лідерством в продажах розкішних автомобілів Mercedes-Benz, хоче повернути назад перші позиції. Це передбачає більш агресивну роботу з новими технологіями, особливо з електросиловими установками, оскільки до 2020 року європейські екологічні норми будуть істотно посилені. В цьому відношенні плани BMW порівнянні з Daimler, який створив суббренд EQ і має намір побудувати 10 нових моделей електромобілів до 2022 року.

Презентація BMW також включала електричний прототип автомобіля MINI з запасом ходу близько 250 кілометрів, який планується випустити в наступному році. Основна увага в компанії приділяється електрифікації існуючих моделей на відміну від Mercedes, яка акцентується на створенні абсолютно нової архітектури для електромобілів. Таким чином, на думку BMW, їх програма буде більш економічною.

Джерело: bloomberg.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: