Компанія Intel придбала виробника технологій для безпілотних автомобілів
21 Березня , 2017
Підводний акумулятор енергії для ВДЕ розроблений німецькими вченими
21 Березня , 2017

NASA показало панорамне відео випробувань космічного двигуна

Так близько до ракети ви ще не були.

Космічне агентство NASA має намір використовувати ракети Space Launch System для відправки людей на Марс. Вона буде оснащена двигуном на рідкому паливі RS-25.

NASA показало панорамное видео огневых испытаний двигателя RS-25, который планируется использовать для ракеты Space Launch System

У NASA провели вогневі випробування цього двигуна і поділилися панорамним відео цього процесу, що дозволяє побачити тестовий майданчик з оглядом 360 градусів.

У ролику показано запуск двигуна, знятий з різних ракурсів. Одна з камера була встановлена близько до двигуна і показує вихлоп полум’я і гарячих газів, які рухаються зі швидкістю, яка у 13 разів перевищує швидкість звуку. У реальному житті людина не зможе побачити старт ракети з такого ракурсу.

Одна з камер, розташована близько полум’явідвідного каналу, буквально, закривається щільною завісою диму і води.

RS-25 є оновленою версією головного двигуна Space Shuttle (не бічних прискорювачів). У ракети Space Launch System буде використовуватись чотири таких двигуна, після старту вони будуть працювати без перерви протягом 8,5 хвилини, щоб вивести космічний апарат Orion за межі земної орбіти.

Ракета Space Launch System розроблялась з метою здійснення польотів до Місяця і Марса до 20-го і 30-го років, відповідно. Дизайн ракети був затверджений в 2014 році, а перший запуск був запланований на кінець 2017 року, але потім він був перенесений на 2018 рік.

Планувалося створити дві версії ракети Space Launch System. Перша зможе піднімати в космос до 70 т навантаження, а друга – до 130 т. Ракета сумісна з пілотованим кораблем Orion компанії Lockheed Martin, призначеним для міжпланетних перельотів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: