У 2021 році ВМСУ отримають ракетні катери “Лань”
15 Січня , 2019
Huawei скопіювала архітектуру європейських міст
16 Січня , 2019

Найбільший у світі дирижабль готується прийняти перших пасажирів

Протягом кількох останніх років найбільшим діючим дирижаблем і найдовшим літальним транспортним засобом у світі вважався дирижабль Airlander 10 компанії Hybrid Air Vehicles (HAV), розрахований на перевезення 20 пасажирів. Однак після шести випробувальних польотів проект ледь не опинився на межі закриття.

Причиною тому стали дві незначні аварії. Перша відбулася в 2016 році. Тоді при приземленні дирижабль повалив стовп ЛЕП. Під час другої в листопаді 2017 року перебуваючи на стоянці дирижабль впав на землю, завдавши травми пасажирці.

Однак інформація про призупинення проекту виявилася передчасною. За словами генерального директора HAV Стівена МакГленнана: «Прототип виконав свою функцію в якості першого в світі гібридного дирижабля, надавши нам необхідну інформацію для переходу від прототипу до серійної моделі».

Крім досвіду в ході випробувань компанія Hybrid Air Vehicles отримала всі дозволи на експлуатацію та польоти, і вже на початку 2020-х планує приступити до серійного випуску Airlander 10.

Характеристики Airlander 10: довжина — 92 м, висота – 26 м, ширина — 43,5 м, об’єм – 38000 куб. м. Дирижабль оснащений чотирма турбодизельними двигунами потужністю 325 л. с. кожен, здатних забезпечити його швидкістю 150 км/год

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: