Японці продемонстрували робота-будівельника
13 Жовтня , 2018
Jarvish представив смарт-шолом з підтримкою доповненої реальності
17 Жовтня , 2018

Набір MakerPhone дозволить зібрати і запрограмувати власний смартфон

Хорватська студія CircuitMess, яка вже встигла зарекомендувати себе створенням ігрової консолі Makerbuino, тепер запускає новий проект. Він носить назву «MakerPhone» і пропонує клієнту повний комплект для складання власного смартфона. Його можливості знаходяться на рівні моделей бюджетного рівня, зате це відмінний спосіб освоїти багато аспектів електроніки та цифрових технологій – новинка рекомендується дітям від 11 років і старше.

В комплекті MakerPhone є РК-дисплей з діагоналлю 1,8 дюйма і роздільною здатністю 128х160 пікселів, материнська плата, звуковий модуль з електронним регулятором гучності, плата на 4 Мб пам’яті, модулі підтримки Wi-Fi, GSM і Bluetooth. Також користувачеві надається SD-карта на 128 Мб, літій-іонна батарея на 600 мАгод, універсальний корпус і багато світлодіодів. Є ще і програмовані кнопки, окрема цифрова клавіатура, 4-позиційний механічний джойстик і багато монтажних деталей.

MakerPhone

Разом з залізом йде інструкція та посилання на онлайн-ресурси, де детально описані технології складання і програмування смартфона. Доведеться озброїтися паяльником і викруткою, мінімальний час складання, налаштування та програмування пристрою займає 7 годин. На виході виходить повноцінний телефон початкового рівня, який може здійснювати дзвінки за наявності SIM-карти, виходити в Інтернет, запускати простенькі ігри, відтворювати музику і т. д.

MakerPhone не смартфон в класичному його розумінні, але ніхто не заважає користувачам самостійно написати для нього програми, зробивши апарат «розумнішим» настільки, наскільки їм потрібно. Ціна стартового комплекту $89, стартап успішно збирає інвестиції і почне поставки товару у березні 2019 року.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: