Перший комерційний 3D-принтер, що працює з металом
7 Вересня , 2018
Новий робот з MIT навчився розпізнавати абсолютно незнайомі об’єкти
11 Вересня , 2018

На вихідних у Києві пройде ювілейний Kyiv Mini Maker Faire

8 – 9 вересня 2018 року на ВДНГ пройде п’ятий ювілейний Kyiv Mini Maker Faire 2018, що збирає рaзом найбільшу в історії проекту кількість учасників. Він об’єднає найсміливіших стартаперів, винахідників, інженерів, художників, студентів, школярів, дизайнерів, підприємців, урбаністів захоплених прагненням втілити власні ідеї у реальних продуктах та кожного, хто цінує процес творення та мислення.

Цього року в окремі зони виділені hardware та прототипування, STEM-освіта, Fashion як процес виробництва, мейкерський арт, найнесподіваніші можливості для хобі та DIY, а також проекти, на меті у яких сталий розвиток та екологічність.

«Мейкерський рух  це глобальний тренд, який нагадує людям про те, що створювати щось власноруч  це важливо та круто”

– пояснює Юрій Власюк, головний продюсер Mini Maker Faire в Україні. При цьому він об’єднує початківців та досвідчених підприємців з різних галузей та є майданчиком для нетворкінгу креативного виробництва, прототипування, підприємництва, освіти та міст.  

В програмі фестивалю:

Hardware панель за участю співзасновника берлінського бюро прототипування Konstruktive та найважливіших гравців української галузі, шанс дізнатися про варіанти співпраці з Німеччиною.

Останні можливості Digital Fabrication, революційні можливості 3D друку, можливості акселерації та навчання Hardware та Embedded.

STEM інструменти для освіти за підтримки школи “Британіка”, велика зона проектів-переможців Малої Академії Наук та інших шкіл. Всі знахідки, інструменти, конструктори можна випробувати разом з дітьми.

Близько 150 проектів, з кожним можна познайомитися особисто https://kyiv.makerfaire.com/makers-exhibits/

Цього року важливим акцентом події є екологічність та інклюзивність. За підтримки програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)  та впроваджується Pact в Україні, на фестивалі буде облаштована Eco Zone, де можна буде навчитись сортувати сміття та вести більш екологічний спосіб життя. Подолати стереотипи про інвалідність та дізнатись більше про тему інклюзії можно буде у Inclusive Zonе.

Розпочати свідоме споживання пропонуємо з фудкорту. Кожен охочий може на день відмовитись від пластикових стаканчиків, використовуючи посуд, що піддається компостуванню.

Окрема зона в 1-му павильйоні: Sustainable Fashion Pad. Проект про свідому та соціально-відповідальну моду. Адже це велика мейкерська ніша. Переконайтеся, що ви знаєте свої можливості раціонального покупця і як можете долучитись до кращого майбутнього планети – через ремесло, спільноту та культуру.

  • Лекції від Raw Flaw, 0zero, Fashion Revolution Ukraine, ReThink та інших
  • Воркшопи від Marsala, Kapsula, Avoska та OLK Manufacture. Як ткати, розписувати одяг та взуття і плести авоськи? Дізнайтеся у зоні  Sustainable Fashion Pad!
  • Благодійний Swap Shop разом з Laska та амбасадорами платформи.
  • Стенди українських свідомих брендів одягу, аксесуарів та речей для побуту.

Формат фестивалю Show&Tell передбачає багато спілкування на кожному стенді та дозволяє відвідувачам навчитися​ ​робити​ ​щось​ ​нове прямо:​ ​від​ ​глиняного​ ​посуду​,​ ​дерев’яних виробів​, ​до​ ​моделей​ ​ракет,​ ​простих​ ​мікросхем та​ зовсім не простих ​роботів.​

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: