Успішно випробуваний перший космічний апарат на паровому двигуні
14 Січня , 2019
Встановлено новий рекорд для водневих дронів
14 Січня , 2019

На українських суднобудівних заводах наразі будується 7 суден

  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Херсонському суднобудівному заводі
  • Судно-перевантажувач на миколаївському суднобудівному заводі Нібулон
  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Чорноморському суднобудівному заводі
  • 4 лінійних буксира проекту POSS-115 на суднобудівному заводі Нібулон

Кілька днів тому на суднобудівному заводі Нібулон з’єднали на стапельноому майданчику два днищевих блока загальною вагою 730 тонн і довжиною 77 метрів майбутнього судна-перевантажувача, що становить вже більше половини проектної довжини судна. Зараз продовжуються роботи по формуванню носової частини перевантажувача, найближчим часом будуть пристиковані секції блоків 11, 13, 15, 17, і довжина збільшиться ще на 32 м.
Уже в цьому році потужне самохідне перевантажувальне судно з двома крановими частинами і сховищем на 10 тис. тонн має поповнити нібулонівський флот.

На Херсонській верфі триває будівництво танкера-хімовоза для голландської компанії Veka. На сьогоднішній день встановлена ​​остання секція – надбудова – голландського танкера і завершальний етап виробництва блоків і секцій, що складають корпус танкера-хімовоза, завершується їх зварювальне зістикування. Далі будуть проведені добудовні і трубні роботи, після чого фахівці верфі проведуть випробування приміщень і фарбування.
Передача судна замовнику запланована на 1 квартал 2019 року.

На Миколаївському чорноморському суднобудівному заводі сформовано вже більше половини циліндричної частини корпусу танкера-хімовоза,
На стапельній позиції поточно-позиційної лінії верфі зістиковано п’ять з восьми блоків циліндричної частини корпусу (вантажна зона з цистернами для перевезення наливних вантажів). Незабаром до корпусу буде пристикований ще один блок.
Одночасно йдуть роботи по формуванню носової і кормової частини танкера, прокладанню трубопроводів, установці леєрної огорожі і кнехтів, закінчується складання основи під кран.

На суднобудівному заводі Нібулон паралельно з будівництвом судна-перевантажувача будують 4 лінійних буксира проекту POSS-115.
Спуски буксирів заплановані на перше півріччя 2019 року.


Голландська компанія Veka замовила будівництво двох танкерів, закладка яких відбулася влітку цього року на Миколаївській та Херсонській верфях.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: