На початку 2017-го Tesla поставила рекордну кількість електромобілів
6 Квітня , 2017
Японські дослідники створили крихітного робота-амебу
6 Квітня , 2017

На Місяці виявлено шість веж прибульців

Кожен сам для себе вирішує, вірити чи ні.

Мисливці за прибульцями за допомогою карт Google Moon виявили на Місяці шість пятикілометрових веж, які, на думку конспірологів, побудували інопланетяни. Уфологи з команди Secure Team 10 вважають, що гігантські об’єкти не можуть мати природне походження.

На опублікованих кадрах відображені шпилеподібні утворення, розташовані на поверхні Місяця. Карти Google Moon зроблені на основі космічних знімків, зроблених супутниками NASA.

  • Деякі стверджують, що у автора відео просто некоректно працює комп’ютер, показуючи «вежі» на Місяці через програмні помилки.
  • Інші вважають, що якщо б ці височини реально представляли інтерес, фахівці NASA вже їх вивчили б.
  • Треті ж пишуть, що Google Moon поганий інструмент для дослідження поверхні Місяця, так як знімки недостатньо чіткі.

Це далеко не перший раз, коли заявляється про виявлення позаземних свідоцтв. Буквально, нещодавно уфологи схожим чином «знайшли» на Марсі побудовану інопланетянами статую, а до цього — наскальні малюнки, посадочний майданчик космічного корабля, вхід на підземну базу прибульців, рукотворні мармурові кульки і навіть збройного інопланетного воїна «особисто».

Також час від часу в інтернеті з’являються аналогічні новини про тварин чи їх рештках на Червоній планеті. По всій імовірності, у всіх цих випадках за подібними «відкриттями» стоїть явище під назвою «парейдолія» — зорова ілюзія, що змушує «впізнавати» знайомі образи при погляді на щось незрозуміле і тому таємниче.

У випадку з марсіанськими фотографіями, парейдолія проявляється в готовності багатьох людей уявити собі людей, тварин та інші об’єкти, дивлячись на камені незвичайної форми. Часто уфологи трохи «домальовують» ці знімки, щоб спростити потенційним глядачам завдання.

Переважна більшість серйозних вчених сходиться на думці, що інопланетяни вряд чи коли-небудь відвідували сонячну систему, оскільки навіть із застосуванням гіпотетичних технологій майбутнього, подібні перельоти були б занадто довгими для того, щоб як би то не було «окупитись».

«Сенсаційні» повідомлення від уфологів фахівці, найчастіше, не коментують, і пояснюють це тим, що не хотіли б залучати додаткову увагу до новин, які не представляють реальної цінності.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: