Daimler прискорює програму переходу на електромобілі
3 Квітня , 2017
Користувач обдурив захисне розпізнавання осіб за допомогою фотографії
3 Квітня , 2017

На Kickstarter збирають гроші на створення автоматичного барабанщика

Періодично ми розповідаємо нашим читачам про цікаві проекти, які з’являються на просторах краудфандінг-майданчиків, тому не могли пройти повз Kickstarter-проект, який збирає кошти на створення вкрай незвичайної системи, що перетворює електронні ноти в аналогові барабанні ритми. Придумав механізм німецький інженер і музикант Йоханнес Лобіхлер, причому молодому чоловіку,  всього,  за пару днів вдалося зібрати в три рази більше коштів, ніж він просив у людей спочатку.

Система отримала назву DaDaMachines і являє собою MIDI-контролер з можливістю підключати до нього зовнішні модулі. Контролер оснащений 12-ма портами, що дозволяє йому одночасно контролювати до 12 різних пристроїв, в основі яких лежать електродвигуни, індуктивні котушки або просто світлодіодні індикатори для додаткових візуальних ефектів. Музичні партії можна створити в будь-якому зручному для музиканта додатку, а потім, підключивши до контролера ноутбука, планшета або смартфона, змусити цілий оркестр барабанщиків грати те, що ви створили.

Кожен модуль працює по-своєму. Він може вдаряти по будь-якій поверхні, на яку його встановлять вертикально або горизонтально. Причому в якості джерела звуку може виступати будь-який матеріал чи об’єкт. Наприклад, можна встановити модуль впритул до діжки, наповненої водою, і тоді удари будуть звучати досить специфічно, а їх звук можна відрегулювати за допомогою рівня води. В комплекті також йдуть спеціальні збірні лотки, в які ви можете насипати дрібні болтики або круглі дзвіночки. Розмістивши модуль під таким каркасом, можна домогтись дуже ефектного звуку. Можна прикріпити до модулю і звичайну барабанну паличку. Для зручності,  модулі розроблені так, що вони сумісні з підставами для конструктора LEGO, на яких їх можна закріплювати для стійкості.

Базовий набір, що включає контролер, необхідні дроти і три зовнішніх модуля, обійдеться бажаючим в 299 євро. Просунутий набір зі збірними каркасами, барабанними паличками і шістьма модулями буде коштувати на 100 євро дорожче. Ну а самий просунутий набір включає в себе цілих 12 модулів і обійдеться покупцям в 499 євро. Схоже, що винахід німецького інженера зацікавило багатьох музикантів, так як всі,  буквально,  кинулись оформляти попередні замовлення на цю незвичайну драм-машину.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: