Штучні синапси – шлях до створення “розумних” біологічних комп’ютерів
26 Березня , 2017
Вченим вдалося створити найбільший кристал, що складається з окремих наночастинок
26 Березня , 2017

Microsoft завершила роботу над спеціальною версією Windows 10 для Китаю

Корпорація Microsoft завершила розробку спеціальної версії операційної системи Windows 10 за замовленням уряду Китаю. Програмісти Microsoft працювали над створенням кастомних ОС спільно з китайською компанією Electronics Technology Group (CTEC). Якщо вірити публікації у Wall Street Journal, софтверний гігант не розголошує інформацію про те, що було змінено популярній операційній системі. Нагадаємо вам, що раніше китайський уряд заблокував в країні використання Windows 8 через побоювання з приводу безпеки даних.

Китайський уряд був стурбований тим фактом, що АНБ може контролювати будь які активності користувачів операційних систем Windows. В цілях забезпечення інформаційної безпеки держави, чиновники спробували відмовитись від використання продукції Microsoft. У 2013 році було вирішено розробити альтернативу Windows на основі Ubuntu за підтримки компанії Canonical. Система носила кодову назву Kylin, правда, вона так і не отримала популярність. Хоча пізніше навіть вийшла друга версія – NeoKylin.

Microsoft дуже дорожить китайським ринком, адже там мешкають такі великі їх партнери, як Tencent, Lenovo, Xiaomi і інші не менш відомі компанії. Саме тому, щоб поліпшити свої позиції там, керівництво корпорації зважилось на безпрецедентний крок: створити індивідуальну версію своєї останньої операційної системи для китайського уряду. Про ексклюзивну версію Windows 10 практично нічого не відомо, крім того, що Microsoft в черговий раз спробувала захистити операційну систему від піратів. Правда, з піратством в Китаї боротись, схоже, марно. Як би американський виробник софта не намагався захистити свої продукти від піратства – рано чи пізно їх ламають.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: