Створені батареї на морській воді, здатні замінити літій
21 Лютого , 2017
Amazon запатентувала скидання дрона товарів з керованими парашутами
21 Лютого , 2017

Microsoft випустила реалістичний симулятор для безпілотників

Віртуальне середовище для «реальних» випробувань.

Компанія Microsoft опублікувала в загальному доступі бета-версію симулятора, який дозволяє імітувати пересування різних безпілотників в умовах навколишнього світу з високою деталізацією. Вихідний код опубліковано в репозиторії проекту на GitHub.

Microsoft выпустила продвинутый симулятор для беспилотников

Сучасні системи автономного пересування нерідко довгий час тестуються на закритих полігонах, перш ніж можуть почати пересуватися в реальному оточенні. При цьому розробники стикаються з необхідністю яким-небудь чином тестувати алгоритм на великій кількості тренувальних маршрутів, тому іноді для цієї мети використовуються різні симулятори.

Microsoft AirSim це багатоплатформовий проект з відкритим вихідним кодом на базі движка Unreal Engine. AirSim моделює фізику польоту мультикоптера аж до обертання окремих роторів і працює з популярними апаратними платформами.

Програма дозволяє генерувати тривимірне оточення з реалістичною фізикою і зовнішнім виглядом, при цьому симулятор може генерувати довільні ділянки і завантажити вже наявні інші карти, спроектовані для движка Unreal Engine.

Видання The Verge зазначає, існуючі симулятори, дозволяють віртуально тестувати маршрути дронов і готувати безпілотники до автономних польотів, однак у Microsoft стверджують, що AirSim є набагато більш просунутим.

AirSim позиціонується як інструмент для експериментів з системами керування, які засновані на глибокому навчанні, навчання з підкріпленням і машинному зорі. Програма дозволяє в реальному часі отримувати свідчення з камери і інших сенсорів безпілотника, а також класифікує об’єкти навколишнього світу і будує карту глибини.

На даний момент в симуляторі є лише підтримка мультироторних безпілотників, проте в майбутньому розробники мають намір додати підтримку «безпілотників всіх типів, у тому числі автомобілів.

Сама по собі ідея тренування автономних систем на комп’ютерному оточенні не нова. Наприклад, такий метод використовувала компанія Ford, розробники з MIT і дослідники з Дармштадського університету, які в якості платформи використовували GTA V.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: