STEER – браслет, що запобігає засинанню водіїв за кермом
28 Липня , 2017
Toyota розробляє електромобіль, який буде заряджатись за кілька хвилин
28 Липня , 2017

Маск: було б добре сполучити заводи Tesla лінією Hyperloop

Про свої плани побудувати лінію Hyperloop між Нью-Йорком і Вашингтоном Ілон Маск, глава SpaceX, Tesla і The Boring Company, повідомив ще минулого тижня — за його словами, він вже отримав усний дозвіл на будівництво. Але мати швидкісну транспортну гілку і між заводами Tesla було б дуже здорово — так транспортні витрати, які зараз дуже великі, істотно скоротяться. Про те, що саме лінія Hyperloop може стати непоганою підмогою, він написав у своєму твіттері.

Автомобільний, тунельний і космічний бізнес тільки на перший погляд ніяк не пов’язані. Якщо ж придивитись уважніше, можна побачити, що багато його проектів переслідують спільні цілі. По виритих тунелях можна буде не просто їздити на автомобілях, всередині них чудово помістяться лінії Hyperloop, які, в свою чергу, відмінно підійдуть для транспортування комплектуючих і навіть готової продукції. Цей момент стане особливо важливий, коли, наприклад, у Tesla з’являться нові фабрики. Оскільки компанія планує вже дуже скоро обзавестись новими виробничими потужностями, тунель без пробок (і бажано зі швидкісними капсулами всередині) стане дуже в нагоді для швидкої доставки запчастин, батарей та іншого.

Минулого місяця Маск розповів, що The Boring Company вже почала бурити тунель в Лос-Анджелесі і навіть закінчила його перший сегмент. Про нові успіхи бурильних установок поки не повідомляється.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: