NASA: Ми побудуємо орбітальну місячну станцію до 2030-го
4 Квітня , 2017
Чверть росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі
4 Квітня , 2017

Магазин без черг від Amazon дав збій

Штучний інтелект не завжди інтелект.

Американський онлайн-рітейлер Amazon відклав запуск магазину без продавців Amazon Go. Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела, під час тестування компанія зіткнулася з технічними неполадками в роботі торгової точки.

Amazon розраховував відкрити магазин в кінці березня цього року, однак фахівці не встигли виправити помилки, виявлені в ході пілотного запуску. Поки не ясно, скільки часу займе усунення недоліків і коли торгова точка почне працювати в повноцінному режимі.

Затримка викликана порушеннями в роботі алгоритмів, що стежать за покупцями. Система магазину, який почали тестувати в кінці минулого року, функціонує нормально лише в тому випадку, коли всередині знаходиться менше 20 осіб.

Коли в магазині одночасно роблять покупки більше 20 відвідувачів, виникають проблеми, які заважають системі відслідковувати переміщення людей і розраховувати покупців. Більше того, алгоритми компанії також перестають відслідковувати ті товари, які були зрушені з їх місць на полицях.

Нагадаємо, Amazon почав тестувати нову технологію для оффлайн-магазинів Amazon Go в грудні минулого року. Перший магазин відкрився в місті Сіетл, і на сьогоднішній день здійснювати покупки в ньому можуть тільки співробітники компанії.

За задумом, покупці можуть просто взяти потрібний їм товар з полиці і вийти з магазину. Гроші за купівлю автоматично знімуться. Для того, щоб потрапити в такий магазин, потрібно спершу встановити додаток Amazon на смартфон. На вході, він виступає в ролі своєрідного пропуску, а на виході з магазину створить чек.

Всередині за покупцями буде стежити штучний інтелект, заснований на нейронних мережах та алгоритмах комп’ютерного зору. За допомогою сенсорів, розставлених по магазину, він буде збирати дані про діяльність клієнтів і переміщенні товарів. При цьому невідомо, яким чином магазини Amazon Go продаватиме спиртне та інші товари з обмеженням за віком. Незрозумілі і механізми протидії крадіжкам.

Нагадаємо, що це не перший досвід компанії в традиційному ритейлі. У листопаді 2015 року Amazon запустив першу офлайнову точку продажу, яка спеціалізується на книжковій продукції. Пізніше, рітейлер відкрив власний шоу-рум з закордонними товарами в Китаї.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: