Tesla представила нові домашні сонячні панелі виробництва Panasonic
14 Квітня , 2017
Google запустив глобальну систему автентифікації новин
14 Квітня , 2017

Lynk&Co 02 – загадковий електромобіль від Geely і Volvo

Компанія Geely представила фото автомобіля Lynk&Co 02. Журналістам цей ефектний компактний седан був продемонстрований ще в кінці минулого року, але, як і зараз, подробиці про його характеристики не були розкриті. Разом з тим, передбачалося, що він буде оснащений електричною силовою установкою.

Тепер же на новинку можуть подивитися всі охочі, посилання на фотографії машини напередодні повномасштабної рекламної кампанії бренду з’явилася на сторінці Lynk&Co в Facebook.

китайский инновационный электромобиль

Lynk&Co – це інноваційний суббренд, створений Geely для випуску високотехнологічних моделей та наступної дистрибуції їх за допомогою інтернету та онлайн-магазинів. Вироблені авто планується продавати на азіатському, європейському та американських ринках. Причому, до цього вже був представлений кросовер Lynk&Co 01, в основі якого знаходиться модульна платформа Volvo.

Позашляховик Lynk&Co 01, як очікується, буде випускатися в повністю електричній і гібридній модифікації і надійде в продаж в Китаї протягом поточного року, потім запланований європейський вихід в 2018 році і подальший дебют на ринку США.

Седан Lynk&Co 02 буде, незважаючи на свій статус концепту, може вийти в серію вже в поточному році. Оскільки Lynk&Co робить наголос на сучасні і екологічні технології, передбачається, що новинка буде мати і електричну версію.

Комплектації плануються фіксовані і максимально повні — покупцям можна буде обрати лише силовий агрегат, колір кузова і оздоблення салону. Обслуговуванням машин Lynk&Co фірма Geely змусить займатися дилерів Volvo — з урахуванням того, що практично вся технічна начинка для Lynk&Co розроблена шведами, дане рішення виглядає цілком логічним.

Джерело: zr.ru

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: