Інженери NASA створили «кольчугу» для супутників
29 Квітня , 2017
CityHawk – цивільний пасажирський варіант літального апарату Cormorant
29 Квітня , 2017

Lockheed Martin розкрила деталі бойового вертольота, створеного на базі Sikorsky X2

Протягом тривалого часу компанія Sikorsky Helicopters, що є дочірнім підприємством Lockheed Martin, спільно зі своїми колегами з Boeing займається розробкою абсолютно нового бойового гелікоптера. За основу взято модель Sikorsky X2 Demonstrator, що встановила в 2010-му рекорд швидкості для машин подібного класу.

Новий гвинтокрил отримав назву Sikorsky-Boeing Future Vertical Lift Concept. Крилата машина оснащена коаксіальною системою з двох роторів, що обертаються в протилежних напрямках. Хвостова частина вертольота несе на собі гвинт, що дає йому горизонтальну тягу. Для роботи всієї системи використовуються турбінні двигуни, здатні розігнати гелікоптер до швидкості в 250 вузлів (близько 464 кілометрів на годину), а також підйому на висоту до 1800 метрів.

Аеродинамічна система дає можливість зменшити кількість повітря, яке виштовхується вниз основними гвинтами, що врівноважує вагу нвинтокрила і покращує його керованість, маневреність і забезпечує високі динамічні характеристики.

Крім того, Sikorsky-Boeing Future Vertical Lift Concept використовує активну систему контролю і придушення вібрації, що робить літальний апарат менш гучним. Також вертоліт має можливість активної дозаправки в повітрі, а для керування потрібен екіпаж з 4 чоловік. Місткість гвинтокрила дозволяє перевозити 12 бійців у повному обмундируванні.

Прес-служба компанії Lockheed Martin нещодавно опублікувала на своєму каналі на YouTube демонстраційне відео, яке розкриває деталі майбутнього гелікоптера.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: