У роботі GPS-пристроїв можливі збої
6 Квітня , 2019
В Одеській області успішно випробували крилату ракету “Нептун”
6 Квітня , 2019

Living Farming Tree – кімнатна ферма

Living Farming Tree («Живе дерево-ферма») від Hexagro — це приголомшливий критий сад, який використовує сучасні технології для швидкого вирощування продуктів, при цьому займаючи мало місця.

Інноваційний дизайн поєднує в собі аеропоніку з ефективним штучним освітленням, повну автоматизацію і багаторівневу модульну структуру для оптимізації простору, урожайності і кількості використовуваної води, дозволяючи будь-кому вирощувати врожай практично в будь-якій кімнаті.

Hexagro прагне принести природу в звичайні квартири і навчити людей міському сільському господарству. Ця мета привела компанію до створення Living Farming Tree, автоматизованої системи вертикального росту, керованої спеціальним додатком. Їх «дерево» зроблене з балок і шестикутних платформ, що з’єднують їх.

Це забезпечує структуру для підтримки невеликих модулів вирощування рослин. Система, яка може бути налаштована і розширена завдяки використанню більшої кількості модулів, повністю зроблена з матеріалів, придатних для вторинної переробки.

Living Farming Tree використовує аеропоніку, процес, який дозволяє міським виробникам вирощувати продукти без грунту або пестицидів і використовувати на 90-98 відсотків менше води. Рослини буквально процвітають в середовищі інертного субстрату. З першого погляду може здатися незвичним, що коріння вільно звисає знизу. Насправді коріння добре аероване і поглинає поживні речовини через «поживний туман» і кисень, змушуючи рослини рости швидше і бути в підсумку смачнішими. За словами представників Hexagro, подібна система може похвалитися низьким споживанням енергії.

Завдяки своєму незвичайному зовнішньому вигляду і соковитій зелені, що росте на ньому, «дерево» також сприяє розслабленню і релаксації людей в приміщенні, в якому воно встановлене. Світлодіодні ліхтарі, давачі і запатентований комп’ютер для моніторингу скорочують час обслуговування такої «домашньої ферми» до мінімуму.

Для початківців міських фермерів з нуля, без особливих знань і досвіду буде доступне вирощування листової зелені, брюссельської капусти, трави, повітроочисних рослин або невеличких фруктів і ягід, таких як полуниця. Hexagro сподівається запропонувати в майбутньому спеції, їстівні і не їстівні квіти і навіть овочі, такі як баклажани або помідори.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: