Космічний лазер зв’язку адаптували для роботи під водою
26 Серпня , 2018
В NASA створили сплав з пам’яттю форми, щоб згинати крила літаків
28 Серпня , 2018

LG представила екзоскелет зі штучним інтелектом

Південнокорейська компанія LG останнім часом все активніше займається темою роботизації. Так в минулому році була випущена серія роботів, що допомагають по будинку і виконують довідкові функції в аеропортах і місцях громадського користування. Тепер представлений екзоскелет нижньої частини тіла під назвою LG CLOi SuitBot з підтримкою штучного інтелекту. Його «цільова аудиторія» це люди, які у своїй професії змушені більшу частину робочого дня проводити на ногах.

Один з елементів екзоскелета – сандалі, що забезпечують легке ковзання по підлозі і автоматично підлаштовуються під фізіологічні особливості свого користувача. На думку розробників, завдяки цьому знижується навантаження на суглоби. Вбудований в LG CLOi SuitBot штучний інтелект має можливість самонавчатися, пристосовуватися до користувача і навколишнього середовища, тим самим підвищуючи свою ефективність.

LG CLOi SuitBot – далеко не перший екзоскелет. Аналогічними розробками відзначилися Honda, Panasonic, Lockheed Martin і інші відомі компанії. Поки невідомі подробиці про всі можливості нового екзоскелету, як і його вартість. Як повідомили представники компанії, LG CLOi SuitBot буде представлений на щорічній виставці комунікаційної, побутової техніки та електроніки IFA-2018 в Берліні.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: