Waymo запрошує звичайних людей покататися на мінівенах з автопілотом
8 Травня , 2017
Китай почав випробування конкурента Airbus A320 власного виробництва
8 Травня , 2017

LG налагодила випуск конкурента Powerwall від Tesla

Компанія LG Chem, що займається виробництвом літій-іонних акумуляторів, оголосила про початок продажів домашніх накопичувачів енергії, які можуть стати серйозним конкурентом Powerwall, що випускаються Tesla. На даний момент корейські акумулятори планують продавати тільки в Північній Америці через авторизованих постачальників, які займаються реалізацією систем виробництва і зберігання відновлюваної енергії, але з часом планується розширити мережу збуту за рахунок інших регіонів.

Вже зараз LG пропонує великий асортимент різних батарей, чия місткість варіюється від 4 до 10 кВт/год. Головною відмінністю власних акумуляторів від тих же Powerwall виробник вважає сумісність з пристроями і аксесуарами інших виробників — так покупець зможе самостійно вирішувати, з чого скомпонувати свою домашню систему генерації та збору енергії.

Ціни на LG поки не оприлюднили, але відомо, що готові комплекти інших виробників обійдуться покупцеві в кругленьку суму від трьох до семи тисяч доларів. Ймовірно, корейський виробник збирається «виїжджати» на цьому швидко зростаючому ринку не лише за рахунок сумісності своєї продукції, але і завдяки більш привабливій ціні.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: