Найближчим часом на 3D-принтері можна буде друкувати їжу і відразу ж її готувати
1 Січня , 2019
Як відбувається складання Tesla Model 3 (відео)
2 Січня , 2019

Китайський військовий корабель, оснащений рельсотроном, помічений у відкритому морі

Китай міг провести випробування електромагнітного рельсотрона у відкритих водах, повідомляє видання Business Insider з посиланням на Task & Purpose. Днями в Мережі з’явилися фотографії великого десантного корабля «Хайяншань» проекту Type 072-III зі встановленим на його носовій частині ймовірно експериментальним електромагнітним знаряддям. Відзначається, що мова йде про один і той же корабель, який був помічений пришвартованим на одній з китайських верфей, ще на початку 2018 року.

З посиланням на дані американської розвідки західні ЗМІ в червні минулого року повідомляли про те, що Китай збирається в 2025 році розпочати експлуатацію на своїх кораблях електромагнітної зброї, здатної вражати супротивника на відстані до 124 миль (200 км). Тоді ж зазначалося, що такі активні темпи розробки китайських інженерів «повинні значно пожвавити Пентагон у розробці власної версії суперзброї». Виходячи з останніх фотографій, темпи розвитку програми по розробці електромагнітної зброї в Китаї йдуть набагато швидше, очікуваних термінів.

За повідомленнями CNBC, інформація про китайський рельсотрон з’явилася ще в 2011 році, а через три роки установка була вперше випробувана в наземних умовах. У повідомленні також йдеться, що китайські військові завершили встановлення електромагнітного знаряддя на один зі своїх кораблів в кінці минулого року, тоді і почалися його морські випробування.

На відміну від звичайних корабельних знарядь, в яких снаряди розганяються займистим порохом, railgun використовує електромагнітну енергію, за допомогою якої снаряд розганяється з дуже високою швидкістю (близько 2,6 кілометра на секунду). Одним з основних недоліків цієї технології є те, що постріл рельсотрона вимагає колосальних витрат енергії. Чи зміг Китай вирішити цю проблему? Судити поки складно, оскільки інформація про подібні проекти як правило дуже рідко потрапляє у відкритий доступ.

Що стосується США, то американським ВМС поки ще не вдалося встановити railgun на військове судно, зазначає джерело. Однак, як підкреслює видання, добрим знаком є те, що на розробку даного виду зброї були виділені додаткові 40 млн доларів з бюджету на 2019 рік.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: